ФК «Карпати» залишився без гендиректора

Генеральний директор львівських «Карпат» Ігор Дедишин покинув свою посаду у львівському клубі. Про це у своєму Твіттері написав відомий футбольний коментатор та колишній віце-президент львівського клубу Віктор Вацко.

«Ігор Дедишин подав у відставку з поста гендиректора ФК «Карпати». Знаючи певні нюанси, навіть не уявляю, хто зможе стати гідним спадкоємцем…», – написав Вацко, пише zaxid.net.

«До призначення нового клубного керівника, виконувати обов’язки генерального директора заслужений тренер України Юрій Дячук-Ставицький. ФК “Карпати” щиро вдячний Ігорю Дедишину за багаторічну працю на благо клубу, його самовідданість і наполегливість та бажає подальших успіхів у кар’єрі», – йдеться в повідомленні прес-служби ФК «Карпати».

Нагадаємо, з листопада 2014 року Ігор Дедишин поєднував роботу одразу на двох посадах генерального директора – ФК «Карпати» та медіахолдингу ZIK, власником якого є Петро Димінський, почесний президент «Карпат». Однак на початку липня 2015 року медіахолдинг ZIK оголосив про призначення нового гендиректора – Ігоря Туркевича, а Дедишин, у свою чергу, повинен був повернутися до виконання обов’язків гендиректора футбольного клубу.

На посаді генерального директора львівського клубу Ігор Дедишин запам’ятався одразу у кількох гучних скандалах, пов’язаних із невиплатою грошей екс-гравцям «Карпат», а також гучними заявами про змову в українському футболі, за якою діє цілий підпільний футбольний синдикат.

Все про:
Loading...