Дорогу Львів-Івано-Франківськ ремонтують за новітньою технологією

Дорога, що з’єднує два туристичних центри Західної України – Львів та Івано-Франківськ роками жахає водіїв. Уся в суцільних, глибоких ямах: в іноземців вона відбиває найменше бажання приїжджати до України знову, місцеві кермувальники тільки встигають ремонтувати ходові своїх авто та пошкоджені колеса.

Сьогодні водії очам своїм не вірять – дорогу нарешті почали ремонтувати. У перший же день тут працюють десятки одиниць техніки. Для облаштування її монолітної основи, на яку будуть покладені ще кілька шарів асфальту, ремонтники застосовують наразі рідкісну для України технологію холодного ресайклінгу. Запевняють, таке покриття витримає будь-яке навантаження та дають десять років гарантії, пише ТСН.

“Береться стара основа дороги, додається ще шар щебеню, перемішується спеціальною машиною. Перемішується з цементом і бітумною емульсією у відповідних відсотках пропорційних. І відповідно дорога має величезну міцність. Хотів би відмітити високий професійний рівень Лазаренка Юрія – це керівник управління доріг Львівської області, який фактично сам запропонував зробити підсилення дороги методом ресайклінгу і, відповідно, забезпечив якісне виконання робіт”, – зазначив народний депутат України Олександр Шевченко.

“Ясно, що ми збільшимо і техніко-експлуатаційні показники дороги, ми збільшимо швидкість пересування по дорозі”, – додає керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Юрій Лазаренко.

Технологія холодного ресайклінгу, кажуть дорожники, вже успішно зарекомендувала себе на гірській дорозі, що веде через село Яблуниця до туристичного комплексу “Буковель” – вона вже шість років в ідеальному стані. А також на об’їзній на вулиці Набережній в Івано-Франківську. Там, до речі, також вдалося заощадити двадцять мільйонів бюджетних гривень.

Майже сорок кілометрів дороги державного значення на ділянці від Львова до межі з Івано-Франківською областю дорожники збираються відремонтувати за якихось три місяці. Обіцяють – вона відповідатиме всім європейським стандартам.

Loading...