До Львова на відкриття пам’ятника Шептицькому приїде Порошенко

Фото: zaxid.net

29 липня у Львові відбудеться відкриття пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому. Участь у заході візьме президент України Петро Порошенко та глава УГКЦ Святослав (Шевчук). Про це 27 липня під час прес-конференції повідомив єпископ-помічник Львівської архієпархії УГКЦ Венедикт (Алексійчук).

Він розповів, що урочистості з нагоди відзначення 150-річчя митрополита 29 липня розпочнуться о 10:00 з архієрейської божественної літургії, яку очолить блаженніший Святослав (Шевчук). У богослужінні також візьмуть участь єпископи з усіх єпархій України. Після цього усі спустяться у крипту, де похований митрополит Андрей.

«З крипти процесія вирушить до пам’ятника, де виступить патріарх Святослав і президент України», – повідомив Венедикт (Алексійчук) і додав, що урочистості у Львові закінчаться о 17:00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької академією та прем’єрою ораторії Мирослава Волинського «Я тебе кличу», пише zik.

Глава Львівської ОДА Олег Синютка підтвердив участь Петра Порошенка в урочистостях.

«У графіку президента передбачений у середу, 29 липня, візит до Львова. Але сьогодні у зв’язку із агресією Росії і тими подіями, які відбуваються на Сході, графік Глави держави кожного дня може зазнавати змін. Попередньо передбачена участь у відкритті пам’ятника митрополиту Андрею і в урочистостях у Львівській опері», – повідомив Синютка.

Loading...