Директора Сихівського кладовища затримали на хабарі в 1000 грн

6 липня працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС Львівщини викрили директора Сихівського кладовища у Львові, який одержав 1000 грн хабара.

Ці гроші 38-річний чоловік одержав від львів’янки, пообіцявши їй натомість надати місце для поховання її родички на кладовищі, інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Як прокоментував цю ситуацію ZAXID.NET директор ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» Василь Глова, зі слів самого завідувача Сихівського кладовища, документи на поховання були оформлені ще в п`ятницю, 3 липня. Тоді до нього нібито приходили люди з проханням поховати жінку біля чоловіка. Він в той же день виписав документи.

«Проте вже в понеділок, 6 липня, до директора Сихівського кладовища, за його словами, зайшла жінка, яка представилася праонукою померлої і сказала, що хоче віддячити директорові кладовища за те, що дав дозвіл на поховання. Відтак, поклавши на стіл 1000 грн, вийшла з кабінету. Відразу після цього в кабінет зайшла міліція», – зазначив Василь Глова.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч.1 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Чоловікові загрожує штраф від 12,7 тис. грн до 17 тис. грн або виправні роботи на строк від 1 до 2 років.

Loading...