ДАБІ зупинила роботи у Львові в мікрорайоні «Рясне-1»

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) у Львівській області зупинив виконання будівельних робіт щодо зведення багатоквартирних житлових будинків у м. Львові в мікрорайоні «Рясне-1» на вул. Шевченка, 418.

Під час проведення позапланової перевірки ДАБІ встановила, що дане будівництво проводиться без права на виконання будівельних робіт та з порушенням будівельних норм, йдеться у повідомленні прес-служби ДАБІ.

У 2013-2015 рр. замовник не забезпечив здійснення технічного нагляду. Також виконавча документація на об’єкті будівництва велась з порушенням вимог містобудівного законодавства.

За результатами перевірки Інспекція видала приписи замовнику будівництва та підрядній організації про зупинення виконання будівельних робіт та про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

ДАБІ вживає заходів щодо притягнення до відповідальності порушників.

Нагадаємо, що в червні департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області скасував дозволи на будівництво житлового будинку на вулиці Лемківській у Львові.

Loading...