ДАБІ: Будівництво на Снопківській у Львові – незаконне

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області звернувся до суду з вимогою знесення самочинного будівництва по вулиці Снопківській, 18 у Львові.

ДАБІ встановлено, що за даною адресою проводиться незаконне будівництво багатоквартирного житлового будинку без виданих містобудівних умов та обмежень, з порушенням містобудівної документації, а саме – генплану м. Львова та без права на виконання будівельних робіт.

За результатами перевірки Інспекція видала припис забудовнику про усунення порушень вимог містобудівного законодавства. Проте, забудовник його проігнорував і продовжив будівельні роботи. У зв’язку з цим Держархбудінспекція змушена звернутися до суду йдеться у повідомленні ДАБІ.

Нагадаємо, що в червні департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області скасував дозволи на будівництво житлового будинку на вулиці Лемківській у Львові, у липні ­­- в мікрорайоні «Рясне-1» на вул. Шевченка, 418.

Слід додати, що саме у Львівській області, за офіційними даними департаменту, зареєстровано найбільше документів дозвільного характеру. За перше півріччя цього року Державна архітектурно-будівельна інспекція України зареєструвала 81,7 тис. дозвільних документів. Серед них найбільше декларацій на готовність об’єктів та початок будівельних робіт, а також повідомлень про початок будівництва.

Loading...