ЄС подовжив на рік санкції щодо Криму

Рада Європейського Союзу продовжила запроваджені торік санкції щодо анексованого Росією Криму та міста Севастополя на ще один рік. Про це у п’ятницю, 19 червня, повідомив офіційний сайт відомства.

Згідно з оприлюдненою на сайті інформацією, санкції стосуватимуться насамперед туристичної, фінансової та економічної галузей. Зокрема, забороняється до 23 липня 2016 року запливати до портів Криму європейським круїзним лайнерам, пише DW.

Крім того, триватимуть обмеження на здійснення інвестиційної діяльності та експорту з 28 країн-членів ЄС до Криму. Останні санкції торкатимуться насамперед енергетики, транспорту та телекомунікаційної галузі, йдеться у повідомленні. Так, зокрема, забороняється надавати технічну чи технологічну підтримку при розвідці та видобутку корисних копалин та енергоносіїв, в тому числі газу й нафти. Те саме стосується й інфраструктурної розбудови.

У повідомленні також зазначається, що в ЄС продовжують засуджувати незаконну анексію українського півострова Росією й надалі дотримуватимуться політики невизнання “приєднання” Криму до Росії, інформує сайт відомства.

Loading...