У Львові закликали до бойкоту Alfa Jazz Fest

Фото: zaxid.net

Львівські активісти провели у центрі міста театралізовану акцію проти фестивалю Alfa Jazz Fest. Організатори акції закликали львів’ян бойкотувати фестиваль, оскільки його спонсором є власник російського банку «Альфа-банк».

Акція розпочалася із «зустрічі» театралізованих персонажів – людей в костюмах ведмедя, «ватніка», «баришень» в російському національному одязі та чоловіка з балалайкою.

Одягнутий у спеціально порвану ватяну куртку організатор акції Олег Радик пропонував львів’янам скуштувати млинців на протягнутій лопаті, пише zaxid.net.

Активісти за допомогою гучномовців інформували львів’ян та туристів про те, що спонсором Alfa Jazz Fest є російський «Альфа-банк» та закликали їх бойкотувати фестиваль. В руках вони тримали транспаранти із написами «Ложка дьогтю в бочці джазу», «Пир во имя войны» та інші.

«Мета флеш-мобу – показати, що не весь Львів змирився з тим, що російські окупанти можуть провадити тут заходи. А також передати, що, хоч Фрідман [російський бізнесмен, засновник фестивалю, власник «Альфа-банку»] і родом зі Львова, але «Альфа-банк» – це російський банк, який працює на окупанта», – розповів один із організаторів акції Олег Радик.

Близько 30 учасників акції розпочали ходу від пам’ятника Нептуну на площі Ринок, згодом пішли до відділення «Альфа-банку» неподалік, потім попрямували до сцени фестивалю, де в той час проходив концерт.

Кілька відвідувачів фестивалю вступили у суперечку із учасниками акції.

Завершили акцію тим, що лопату із млинцями та транспаранти поклали до входу до Львівської міськради. Серед учасників акції були активісти таких львівських організацій як «Економічний бойкотний рух», «Варта-700», «Рабів до раю не пускають», «Галицька фортеця» та інші.

25 червня у Львові концертами на сцені, що на площі Ринок, 5, розпочався Alfa Jazz Fest, який триватиме до 29 червня.

Проведенню цьогорічного фестивалю, як і минулого року, передували виступи «Економічного бойкотного руху», які обіцяли бойкот фестивалю, бо його головним спонсором є російський «Альфа-банк».

Все про:
Loading...