У Львові сьогодні концерт пам’яті Кузьми Скрябіна

21 червня о 20:00 на стадіоні «Арена Львів» відбудеться концерт пам’яті Кузьми Скрябіна. Враховуючи велику кількість розпроданих квитків, було вирішено збільшити на цей день кількість одиниць громадського транспорту, що курсує у напрямку вулиці Стрийської.

Для комфорту мешканців і гостей міста до стадіону курсуватимуть і шатл-баси, які з 18:00 до 20:00 вирушатимуть з площі Є. Петрушевича та від кінотеатру ім. О. Довженка до Автовокзалу. Після завершення концерту, з 23:15 до 01:00 автобусами можна буде дістатися від вул. Стрийської (перехрестя з вул. Сокільницькою) — до площі Є. Петрушевича та  від вул. Вернадського (8-ма дорога) до кінотеатру ім. О. Довженка.

Також продовжено час роботи автобусних маршрутів № 3-А, 10, 25, 40 і тролейбусних маршрутів № 3, № 20 і № 25 – до 01.00.

Повний перелік учасників концерту налічує близько 13 відомих виконавців, які були не просто колегами Кузьми, а й друзями. На прохання шанувальників Андрія Кузьменка на сцені «Арена Львів» поруч із музикантами гурту «Скрябін» виступатимуть: Брати Гадюкіни, Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, Руслана, Олександр Положинський, гурт O.Torvald, Фагот (ТНМК), Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Віктор Павлик, гурти «Скай», «Пающіє Труси», «Антитіла».

Нагадаємо, лідер українського гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко трагічно загинув в автокатастрофі 2 лютого цього року.

На чисельні прохання друзів Кузьми та за згодою його сім’ї, 20 травня 2015 року у Києві відбувся великий концерт-триб’ют пам’яті Кузьми Скрябіна, який зібрав аншлаг.

«Скрябін» – відомий український гурт, якому в 2014-му виповнилося 25 років. Тоді музиканти з аншлагом відіграли великі концертні шоу «25» в багатьох містах країни. Лідер гурту Андрій Кузьменко був знаним та шанованим в Україні музикантом, письменником, телеведучим.

Loading...