У центрі Львова діяли незаконно встановлені літні майданчики

Працівник сектору нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» виявив встановлення відкритих літніх майданчиків без належних дозвільних документів на вулиці Курбаса у Львові та ініціював проведення спільного обстеження з представником Галицької районної адміністрації.

Після здійснення цієї перевірки із оформленням акту обстеження, порушникам скерують вимоги здійснити добровільний демонтаж самовільно встановлених майданчиків, інформують у прес-служба ЛМР. У разі невиконання цих вимог, будуть оформлені протоколи про адмінправопорушення, які скеровуватимуться на розгляд адмінкомісій при районних адміністраціях, пише zaxid.net.

Паралельно Галицька районна адміністрація може подавати документи до суду, аби вирішити питання у судовому порядку. За рішенням суду, примусовий демонтаж незаконно встановлених літніх майданчиків здійснюватиметься районною адміністрацією.

«Упродовж квітня-травня 2015 року ми виявили 88 самовільно встановлених відкритих літніх майданчиків. Усі порушники отримали вимоги демонтувати самовільно встановлені ВЛМ. Підприємці, які не виконали вимог та не усунули порушення, притягнені до адмінвідповідальності. У результаті, нами оформлено 29 адмінпротоколів, які скеровані на розгляд адмінкомісій за місцем проживання порушника», – розповів начальник сектору нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» Марина Кустова.

Loading...