Суд заарештував 46 об’єктів нерухомості Ostchem Фірташа

Суд заарештував 46 об’єктів нерухомості, що належать підприємствам Ostchem Дмитра Фірташа, за клопотаннями МВС. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Фейсбук.

“На забезпечення інтересів держави слідством встановлені відомості про нерухоме майно і земельні ділянки, що належать підприємствам групи компаній Ostchem. Зараз, з метою накладення арешту на об’єкти нерухомості до суду нами було спрямовано 110 клопотань. До п’ятниці, у забезпечення позовів держави – арешт накладений вже на 46 об’єктів”, – написав він, пише Укрінформ.

Аваков також повідомив, що минулого тижня МВС порушило ще одне провадження, пов’язане з Фірташем: “За фактом зловживання службовим становищем співробітниками НАК “Нафтогаз України”. Ми підозрюємо змову посадовців минулого керівництва НАКа з управлінцями і власниками “РосУкрЕнерго” і Group DF, Centragas Holding AG, що володіють 50% акцій “РосУкрЕнерго”, співвласником якої є також російський “Газпром”.

“Слідче управління МВС отримало нові свідчення щодо цієї феноменальної злочинної змови. Порушили провадження. Передали для процесуального керівництва в Генпрокуратуру. Спільно з ГП визначаємо порядок розслідування у цій найважливішій для країни справі”, – додав міністр.

Аваков також нагадав, що відносно компаній групи Дмитра Фірташа Ostchem висунуте звинувачення – завдання збитків державі 5,742 млрд грн. У тому числі борг держкомпанії 3,343 млрд грн. Плюс неотримані прибутки на суму 2, 399 млрд грн.

“У рамках забезпечення інтересів держави, раніше нами було вже заарештовано 499,121 тис. кубів природного газу, що знаходиться в сховищах “Укртрансказа” і належить підприємствам групи Ostchem (рішення суду від 30 квітня 2014г.)”, – додав глава МВС.

Loading...