На реконструкцію фонтану перед Оперним театром треба 500 тис. євро

Фонтан перед Львівським театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької відремонтують коштом благодійників. Як він виглядатиме, на разі, не відомо. Але, ймовірно, його встановлять на одному рівні із площею, щоб сховають форсунки.

Про це розповів головний архітектор міста Юліан Чаплінський, пише zaxid.net.

“Ми вважаємо, що фонтан, який є, не підходить для нашого клімату. Тому що взимку він пустує. Там лежить сміття, якісь кульки і його постійно треба чистити. Коли фонтан є в одній площині із мощенням, на нього можна і ставати, і ходити,  і ставити там ялинку”, – зауважив Чаплінський.

Коштуватиме інвесторам реконструкція близько 300-500 тис. євро, поки що вони працюватимуть над проектом, який згодом погодить місто.

“Такий фонтан робиться 3-4 місяці. Я думаю, що цього року було б добре зробити якісь інженерні підготовки, погоджувальні процедури. А фонтан треба запускати на весну”, – додав Чаплінський.

Нагадаємо, що благодійний фонд “Сокар Благо” за власний кошт проведе капітальний ремонт фонтану перед Львівським театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Благодійники самі стали ініціаторами такого рішення, а виконавчий комітет ЛМР 23 червня на черговому засіданні його затвердив.

Loading...