Клюєва оголосили в міжнародний розшук

Генеральний прокурор Шокін заявляє, що народний депутат Сергій Клюєв розшукується в Україні і оголошений в міжнародний розшук.

Про це він сказав у вівторок в Києві, відповідаючи на запитання агентства “Інтерфакс-Україна“.

“Він дійсно оголошений у розшук. Розшук здійснює СБУ”, – заявив Шокін.

Уточнюючи, чи шукають нардепа на території України, генпрокурор сказав: “Звичайно, по Україні. Розшук міжнародний. Ми здійснюємо комплекс заходів”.

Адвокат оголошеного в розшук Клюєва запевняє, що його підзахисний перебуває на території України та нині проходить лікування, проте точне його місцезнаходження невідоме, повідомив також генеральний прокурор.

“Адвокат його (Клюєва) і зараз стверджує, що він перебуває в Україні, десь лікується, але не знає, де саме”, – сказав Шокін.

Додамо, що раніше Служба безпеки України оголосила в розшук народного депутата Верховної Ради Сергія Клюєва. Відповідне повідомлення розміщено на сайті Міністерства внутрішніх справ України в розділі “Особи, які переховуються від органів влади”, писала ЛIГАБiзнесIнформ.


У повідомленні зазначено, що Клюєв ховається від прокуратури. Датою зникнення названо 4 червня.

Нагадаємо, народний депутат Сергій Клюєв не з’явився на допит до Генеральної прокуратури у четвер, 4 червня. 3 червня Верховна Рада України зняла з нього недоторканність і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності.

У поданні генерального прокурора по Клюєву від 12 травня йшлося про шахрайське заволодіння ТОВ «Завод напівпровідників», а також корупційні дії при отриманні кредиту для цього підприємства з державного банку в розмірі 250 млн євро і погашення відсотків за цим кредитом у розмірі 200 млн грн із захищених статей бюджету. При цьому брат Сергія Клюєва – Андрій Клюєв обіймав посаду першого віце-прем’єр-міністра, а також очолював комісію, через яку і були виділені бюджетні кошти.

Раніше стало відомо, що прикордонники в аеропорту Бориспіль не дозволили Клюєву вилетіти до Відня.

Loading...