Кабмін дасть кошти на ремонт догори Львів-Краковець

Кабінет міністрів розпорядився виділити гроші на будівництво ділянки автомобільної дороги державного значення М-10 Львів-Краковець на км 69+926 – км 70+446 протяжністю 520 м. 

Про це йдеться в розпорядженні від 17 червня “Про затвердження переліку об’єктів будівництва автомобільних доріг загального користування державного значення у 2015 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування”, інформує zaxid.net.

Розпорядженням передбачено будівництво ділянки автомобільної дороги державного значення М-10 Львів – Краковець на км 69+926 – км 70+446 протяжністю 520 м.

Необхідність будівництва зумовлена домовленостями та угодами прикордонних та митних служб України і Польщі у рамках проекту “зелений коридор”, який розпочав функціонувати з 15 лютого 2013 року.

У відомстві інформують, що реалізація розпорядження дасть змогу підвищити пропускну здатність, забезпечити розмежування пасажирського та вантажного транспортних потоків у пункту пропуску “Краковець-Корчова”, примкнути до автомобільної дороги А-4 Краків-Корчова, що вже збудована з польської сторони та забезпечити розвиток прикордонної інфраструктури на українсько-польському державному кордоні.

Loading...