Головою НКРЕКП призначений Дмитро Вовк

Президент України Петро Порошенко призначив 24-річного Дмитра Вовка головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕКП).

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це йдеться в указі №386/2015.

Іншим указом Порошенко звільнив Вовка від тимчасового виконання обов’язків голови НКРЕКП, пише ZN,UA.

Нагадаємо, 24-річний Дмитро Вовк був призначений тимчасово виконуючим обов’язки голови НКРЭКУ 31 грудня 2014 року. Указ підписав президент України Петро Порошенко.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко своїми указами звільнив двох членів Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) – Андрія Геруса і Юлію Ковалів.

Судячи з біографії новопризначеного 24-річного чиновника, він ніколи не був причетний до сфери енергетики. Його останнім місцем роботи вказана Російська Федерація, місто Москва, посада – національний менеджер Кондитерської корпорації Roshen.

Відповідна інформація вказана на його сторінці в соціальній мережі Linkedin, повідомляють “Українські новини”. Після того, як біографія нового голови НКРЕКП стала відома публіці, його сторінка була видалена з Linkedin.

Профільної енергетичного освіти у нинішнього в.о. глави НКРЕКУ немає – серед своїх професійних навичок він вказав лише “корпоративні фінанси, бізнес-стратегії, фінансове моделювання, фінансовий аналіз, агробізнес, роздрібну торгівлю”.

Експерти відзначали, що вперше в історії України на посаду в.о. керівника держрегулятора ринку енергетики призначено не просто людину, що жодного дня не працювала у галузі, а й до того ж не є членом Нацкомісії. Згідно з пропозиціями Енергетичного співтовариства, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, повинні обиратися на основі публічного конкурсу.

Loading...