Ellinair відкриває прямий рейс Львів-Салоніки

1 червня Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького спільно з туроператором Музенідіс Тревел, який представляє грецького авіаперевізника «Ellinair» у Львові, офіційно відкрили рейс Львів-Салоніки в рамках здійснення польотної програми з України до Греції, повідомляє прес-служба аеропорту.

Рейси між Львовом та Салоніками виконуватимуться кожні 10/11 ночей по понеділках та четвергах. Виконання програми польотів розпочинається 1 червня та триватиме до 5 жовтня 2015 року. Виліт з Салонік о 9.00 приліт до Львова об 11.10, виліт зі Львова о 12.30 та приліт до Салонік о 14.40, за місцевим часом. Загалом авіакомпанія запланувала виконати 13 рейсів до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

«Сезонна маршрутна лінійка Ellinair значно розширює можливості для подорожей і відпочинку на курортах грецького Середземномор’я. Туристи Західної України можуть відвідати такі популярні регіони Греції, як знаменитий своїми пляжами п-ів Халкідіки, “смарагд” грецьких островів о. Тасос, аристократичний о. Корфу в комбінованому турі з відвідуванням “столиці хутра” Касторії, божественну Олімпійську Рів’єру, знамените м. Салоніки – другу столицю Греції. Також рейси з внутрішнім перельотом відкривають туристам найкрасивіші острови Греції – о. Санторіні і о. Міконос», – повідомила Альбіна Бриліантова, керівник офісу “Музенідіс Тревел – Львів”.

Loading...