Дорогу Львів-Мукачеве хоче ремонтувати п’ять компаній

П’ять компаній взяли участь у процедурі відкритих конкурсних торгів Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 395+660 – км 436+433 (від села Давидів до межі Івано-Франківської області). Зокрема заявки на участь у торгах подали компанії ТзОВ «Лідер», ТзОВ «ПБС», ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», ТзОВ «Росдорстрой» і ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

Розкриття пропозицій конкурсних торгів на проведення поточного середнього ремонту ділянки автошляху відбулося у вівторок, 2 червня, у Службі автомобільних доріг у Львівській області, передає прес-служба ЛОДА.

Кошти на проведення ремонту автодороги передбачено у постанові Кабінету міністрів №323 від 25 травня 2015 року «Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве-Львів, Татарів-Кам’янець-Подільський, Стрий-Мамалига)».

Згідно з постанови, на Львівщину передбачено виділити 200 мільйонів гривень. За ці кошти ремонтуватимуть дві ділянки автодороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів.

Нагадаємо, 29 травня розкрили пропозиції конкурсних торгів на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 436+433 – км 439+433 Львівської області (вул. Зелена – Сихівське кладовище).

Loading...