Дорогу “Львів – Краковець” хоче будувати 9 компаній

3 українські та 6 закордонних компаній зацікавлені в будівництві першої концесійної дороги в Україні “Львів – Краковець” і братимуть участь у тендері. Про це повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомило Українське радіо.

За його словами, у міністерстві вже почали тендерну процедуру, яка має закінчитися до середини липня.

Після цього будуть обрані кілька концесіонерів-інвесторів, із якими будуть продовжені переговори щодо будівництва. Договір має бути укладений до кінця цього року, а наступного розпочнеться будівництво, яке триватимете 3 – 4 роки, додав Андрій Пивоварський.

За прогнозами “Укравтодору”, будівництво автодороги Львів – Краковець займе до 5 років.

Раніше міністр інфраструктури України Пивоварський анонсував презентацію інвесторам першого в Україні проекту концесійної автомобільної дороги Львів – Краковець вже в березні 2015 року, проте вона досі не відбулася.

У вересні 2013 року Кабінет міністрів дозволив на умовах концесії на будівництво трьох автомагістралей: Львів – Краковець, Ульянівка – Миколаїв – Херсон – Красноперекопськ – Сімферополь, а також Новомосковськ – Запоріжжя – Мелітополь – Джанкой – Сімферополь.

До стадії розробки дійшов лише проект дороги Львів – Краковець, який раніше Мінінфраструктури оцінювало приблизно в 13 млрд грн.

 

Loading...