Бойовик ДНР здався силам АТО

Ще один бойовик так званої “Донецької народної республіки” (ДНР) здався Службі безпеки України (СБУ). Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Бойовик, який у лютому 2015 року вступив до незаконних збройних формувань терористичної організації “ДНР”, вирішив скласти зброю та здався українським військовим”, – йдеться у повідомленні, пише РБК-Україна.

Повідомляється, що мешканець Миколаєва, який народився у російському місті Владивосток, постійно відвідував інтернет-ресурси терористів, переглядав російські телевізійні канали.

“Під впливом антиукраїнської пропаганди вирішив приєднатися до бойовиків ДНР. З Миколаєва через територію Росії він прибув до Донецька, де згодом з’явився у “військкомат” терористів і отримав “військовий квиток ДНР””, – зазначають у СБУ.

Повідомляється, що пройшовши підготовку у таборі під керівництвом інструкторів з РФ, “новоспечений бойовик” був направлений на один з блокпостів терористів поблизу села Широкине в Донецкой обл., де під час одного з бойових зіткнень він отримав контузію та був відправлений до шпиталю.

“Після завершення лікування він вирішив утекти з незаконного збройного формування ДНР і повернувся на територію підконтрольну силам антитерористичної операції та здався українським військовим”, – зазначають у СБУ.

Відзначимо, СБУ наголошує, тим, хто ще не наважився залишити лави бойовиків, що згідно зі ст. 258-3 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно повідомила правоохоронним органам про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, якщо в її діях немає складу іншого злочину, звільняється від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, у квітні у Луганській області два бойовики ЛНР здалися ЗСУ.

Loading...