Близько 2 тис. чоловіків хочуть мобілізувати на Львівщині під час шостої хвилі

Близько 2 тисяч чоловіків планують мобілізувати на Львівщині під час шостої хвилі мобілізації, яка стартувала 19 червня. Про це на брифінгу повідомив заступник Львівського обласного військового комісара Володимир Скіданенко.

«Ця хвиля мобілізації загалом не відрізнятиметься чимось особливим від усіх попередніх. Ми використовуватимемо усі законні методи, щоб призвати військовозобов’язаних. Особливо тих професій, які найбільше затребувані в армії: це танкісти, десантники, розвідники, водії бойових машин», – зазначив він, пише zaxid.net.

Зокрема, планують вручати повістки через підприємства, на різноманітних засіданнях та зібраннях, а от зупиняти водіїв на дорозі, запевнив заступник комісара, поки що не планують.

«Повістка зовсім не означає, що людину одразу заберуть до війська чи відправлять в зону АТО. У першу чергу ми уточнюємо дані. За законом, військовозобов’язаний, в якого змінюються чи то сімейні обставини чи стан здоров’я, впродовж семи днів повинен повідомити про це військовий комісаріат, але люди цього не роблять. Тому бувають випадки, що приносять повістку, людина потім приходить, і виставляє претензії, що вона не може служити, бо в неї троє неповнолітніх дітей, а в нас, наприклад, є дані, лише про одну дитину», – додав речник обласного військового комісаріату Роман Поронюк.

Триватиме шоста хвиля мобілізації до 17 серпня.

За інформацією заступника Львівського обласного військового комісара Володимира Скіданенка, п’ята хвиля мобілізації стала найгіршою для Львівщини. До війська призвали лише 60% із запланованих військовозобов’язаних.

Відтак, комісаріати оголосили у розшук 4,5 тис. осіб, відкрили 148 кримінальних проваджень і засудили одну людину до двох років позбавлення волі.

Loading...