27-річного фотографа призначили новим керівником ДМС Львівщини

Новим керівником Головного управління Державної міграційної служби (ДМС) України у Львівській області 9 червня призначений 27-річний Володимир Бабунич. Наказ про його призначення у свій останній робочий день підписав уже звільнений президентом з посади голова ДМС України Сергій Радутний.

Нового керівника ГУ ДМС України у Львівській області Володимира Бабунича у статусі «тимчасового виконувача обов’язків» вже представили трудовому колективу, повідомляє прес-служба відомства. За останній рік це уже шоста зміна керівника ДМС Львівщини, пише zaxid.net.

У біографічній довідці нового керівника ДМС Львівщини вказано, що його стаж державної служби складає менше трьох років і він був здобутий у 2009-2012 рр. на посаді секретаря судових засідань Личаківського районного суду Львова. У структурі ДМС Володимир Бабунич пропрацював менше чотирьох місяців у 2014 році –  три місяці у якості головного спеціаліста одного із відділів і місяць – як завідувач сектору по роботі з біженцями.

В грудні минулого року Володимир Бабунич звільнився з ДМС Львівщини і перейшов на роботу юристом у ТОВ «Петро Карбо Хем», яке займається вантажними залізничними перевезеннями і належить його батькові. Раніше у 2012-2014 рр. Володимир Бабунич уже працював тут юристом.

До речі, перед поверненням на батьківську фірму Володимир Бабунич намагався знайти роботу юриста у Львові із зарплатою «від 10 тис. грн»  і навіть був готовий до переїзду до Києва, однак безуспішно.

Судячи з його резюме, опублікованому на Work.ua, Володимир Бабунич вважає себе «цілеспрямованим, наполегливим та амбітним, здатним оперативно розібратись у будь-якій сфері законодавства». Поза юриспруденцією Бабунич, схоже, цікавиться фотографією – організовує майстер-класи для фотографів і працював фотографом у глянцевому журналі Double Vision.

На особистій сторінці у Facebook Володимир Бабунич також публікує переважно фотопортрети дівчат-моделей, а також власні фото, де моделлю виступає уже він сам.

Loading...