Затриманих російських десантників привезли до Києва

Затриманих десантників ГРУ РФ привезли до Києва, де продовжили їх лікувати. Про це повідомив на прес-конференції начальник Генштабу України генерал Муженко, передає «Українська правда».

За словами очільника Генштабу, є незаперечні фото- і відеодокази приналежності цих військових до лав російської армії, які будуть оприлюднені після певної обробки.

Радник глави СБУ Маркіян Лубківський наголосив: “Хочу рішуче спростувати будь-які чутки про громадянства цих осіб. Вони росіяни і військовослужбовці РФ”.

За словами українських військових, один із полонених вже на третій ротації на Донбасі, а командиром 3 бригади ГРУ РФ є людина, яка закінчила військове училище в Києві у 1986 році.

Наразі на місці затримання російських бійців триває спецоперація з пошуку інших членів групи росіян, оскільки, за свідченнями одного з затриманих, у їхній групі було 14 осіб.

Муженко також пообіцяв, що експертів місії ОБСЄ обов’язково запросять затриманих. Також росіянам нададуть можливість поспілкуватися з рідними.

За інформацією видання, не виключено, що за певних обставин на спілкування з родичами у форматі відеоконференції можуть запросити журналістів.

Loading...