Україна та Польща узгодили порядок відкриття ПП «Угринів-Долгобичув»

Український уряд своїм розпорядженням схвалив текст Угоди про відкриття на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення “Угринів — Долгобичув”.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабміну за № 548-р від 27 травня 2015 року.

“Схвалити проект Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про відкриття на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення „Угринів – Долгобичув“ та визначення виду руху”, — йдеться у тексті документі.

Нагадаємо, що офіційне відкриття міжнародного пункту пропуску «Угринів-Долгобичув», який польська сторона побудувала ще напередодні Євро-2012, відбулося ще в червні 2014 року.

Даний пункт пропуску знаходиться поблизу населеного пункту Угринів Сокальського району Львівської області і він є одним з найбільших і найсучасніших, як на Західній Україні так і на Східному кордоні Євросоюзу. Його пропускна спроможність становить близько 4 тисяч легкових автомобілів, тисяча вантажних (вагою до 3,5 тонн) та 60 автобусів на добу.

Перехід має по дев’ять смуг на в’їзд та виїзд.

Loading...