У Львові День солідарності трудящих вшанувало 10 комуністів

У Львові до Дня міжнародної солідарності трудящих до Монумента Слави на вул. Стрийській зібрались близько 10 літніх людей. Комуністи поклали квіти до пам’ятника, поспілкувались із журналістами та розійшлись через півгодини.

Головний комуніст Львова, керівник Антифашистського комітету Львівщини Олександр Калинюк традиційно прийшов на захід у червоній куртці з комуністичної символікою та георгіївською стрічкою.

Журналістам він розповів, що не бачить причин не вдягати символ перемоги над фашистами – георгіївську стрічку, та не вважає це провокацією, пише zaxid.net.

«У мене вся сім’я воювала, дідусь загинув. Я не вважаю цю символіку провокацією, і мені байдуже, якщо хтось думає інакше. Я у своєму місті, не маю чого боятись вдягати символ перемоги над фашизмом», – пояснив головний комуніст Львова.

Загалом, акція була недовготривалою та малолюдною. Проходив захід під наглядом  правоохоронців. Без жодних конфліктів та провокацій комуністи розійшлись по домівках.

Під час заходів керівник Антифашистського комітету Львівщини також спростував звинувачення, озвучені напередодні радником голови СБУ Маркіяном Лубківським, що ніби то комуністи шукають по львівських спортклубах тітушок для організації провокацій до 1 травня.

Loading...