У львівському ресторані отруїлися десятки відвідувачів

У львівській обласній інфекційній клінічній лікарні наразі зареєстровано 24 особи, які постраждали від отруєння у ресторані «Правда», що на площі Ринок. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Усі захворілі з діагнозом «харчова токсикоінфекція» та «гостра кишкова інфекція» харчувалися у одному з ресторанів Львова, що на пл. Ринок. Відвідувачі закладу вживали кури-гриль, картоплю по-домашньому, страви з риби та страви з заварним кремом.

Серед отруєних – 1 громадянин Туреччини, 2-є мешканців Києва, 1 – м. Кривий Ріг, 1 – Житомирська область та 2-є осіб з числа працівників ресторану.

Госпіталізація почалась в післяобідній час 12 травня 2015 року і продовжується досі.

Сьогодні у лікарні говорять про 24 потерпілих що були госпіталізовані із вогнища інфекції, з них четверо дітей до 18 років, зазначають у мерії.

Точна кількість постраждалих внаслідок харчового отруєння невідома. Львівські ЗМІ, посилаючись на слова відвідувачів, наводять різні цифри. Зокрема, як стверджує львів’янка Тетяна Яценко, слова якої наводить агенція Гал-інфо, отруїлись близько 50 людей.

У компанії «Холдинг емоцій !FEST», якій належить ресторан на площі Ринок, підтвердили, що отримали скарги відвідувачів на отруєння. Представники компанії заявляють, що намагаються з’ясувати причини.

«Ми проводимо всі необхідні заходи та перевірки своєї мережі та наших постачальників. Для того, щоб з’ясувати справжні причини інфекційних захворювань, потрібен час. Але у випадку харчових отруєнь найважливіше швидко відреагувати. Тому просимо усіх львів’ян та гостей міста, що відвідували 11 травня заклади харчування у центрі Львова та мають симптоми харчового отруєння (діарея, висока температура), терміново звернутися до лікаря. А також повідомити нам на “гарячу лінію” (0 800 501 494), щоб спільно з’ясувати обставини», – йдеться в офіційному повідомленні прес-служби компанії, якій належить близько 20 ресторанів у Львові, пише zaxid.net.

Ресторан «Правда» відкрився у грудні минулого року у приміщенні старого універмагу, яке довгий час перебувало у стані ремонту та реставрації. Ресторан розташований на чотирьох поверхах колишнього універмагу, окрім того, там також є власна пивоварня компанії «Холдинг емоцій !FEST», де варять популярне серед туристів крафтове пиво.

Loading...