У Донецьк їде група професійних снайперів Росії, – штаб АТО

11 травня з 18.00 бандити в ході обстрілу позицій українських військ знову використовували озброєння, заборонене мінськими домовленостями, повідомляє у вівторок, 12 травня, прес-центр антитерористичної операції.

На Донецькому напрямку загарбники били зі 120-міліметрових мінометів по Опитному, Водяному, Пісках. По шахті Дутовка били зенітна установка і танк. Снаряди від танків і 152 мм знарядь і міни, випущені бандитами, падали у населеному пункті Авдіївка. За Мар’їнці стріляв снайпер.

“За нашою інформацією, в Донецьк сьогодні прибуває група з 10 професійно підготовлених снайперів Росії. Мабуть, для розширення демократії за стандартами “російських скріпити””, – йдеться в повідомленні, пише DT.

Недовго протрималося затишшя і на Маріупольському напрямку. Тут злочинці використовували мало не весь свій наявний арсенал. Били і самохідних артилерійських установок, і з 120 і 82 мм мінометів, застосовували гранатомети і стрілецьку зброю.

“І отримавши адекватну відповідь, п’ять разів просили перемир’я”, – повідомили в штабі.

На Луганському напрямку теж було не спокійно. Злочинці стріляли з мінометів великих калібрів, гранатометів і стрілецької зброї по Станиці Луганській, Щастю, по Ленінському та Лозовій загарбники стріляли з великокаліберних кулеметів.

У понеділок, 11 травня, штаб АТО повідомив, що у районі Луганська злочинці обстрілювали українських військових в Щасті і Кримському. Продовжуючи знищувати інфраструктуру Донбасу, російсько-терористичні найманці стріляли і по ТЕС міста Щастя. Також вони обстріляли з гранатометів Станицю Луганську.

Loading...