Святослав Вакарчук став «Почесним громадянином Львова»

1 травня відбулась урочисте засідання Львівської міської ради, на якому вже традиційно вручили нагороди від громади міста. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Звання «Почесний громадянин міста Львова» за визначний внесок у розвиток національної культури, благодійну діяльність, активну громадянську та життєву позицію, підвищення авторитету м. Львова на державному і міжнародному рівнях присвоїли музиканту, лідеру гурту «Океан Ельзи» Святославу Вакарчуку.

«Тільки чесна якісна робота, тільки маленькі, але важливі історії персонального успіху кожного з нас дадуть в серці справжній патріотизм. Тому що патріотизм – це дуже високе і поважне слово, але воно не є ефемерним. Найбільше ви любите те, що створили своїми руками. І я бажаю всім нам і нашому рідному місту, щоб львів’яни завжди прославляли його ще багато сотень, а, може, й тисяч років, творячи для нього славу своїми власними руками. І нехай Бог нас береже. Слава Львову! Слава Україні!», – подякував Святослав Вакарчук.

Довгоочікуване звання «Львів’янин року» отримала шахістка Марія Музичук. Після вручення нагороди мер міста Андрій Садовий пообіцяв, що допоможе відомій львів’янці з житлом. «Марія живе у Львові, але вона не має власного помешкання. Ми цього року виправимо цю річ», – пообіцяв мер Львова.

На урочистій сесії Марії Музичук також вручили відзнаку імені Олени Степанівни.

У номінації «Шляхетна львівська родина» перемогла сім’я Ільницьких. Це звання щорічно присвоюють родинам, кілька поколінь яких зробили вагомий внесок у розвиток наукового, духовного і культурного середовища Львова та України, збереження і поширення високих моральних цінностей у суспільстві.

«Ми дуже щасливі, що доля подарувала нам Львів – місто, яке в найважчі часи було охоронцем духовних цінностей всього нашого народу. Сьогодні ми бачимо тут високу духовність, бачимо, як воюють наші воїни на сході, бачимо, якою славою вони себе вкрили. Увесь Львів – це наша суцільна інтелігентна родина. Хай вона такою зростає, залишається й збагачується», – зазначив Микола Ільницький

«Орден Лева» з рук мера міста Андрія Садового одержав віце-ректор УКУ Мирослав Маринович.

«Золотий Герб міста Львова» дістався президенту благодійного фонду «Збереження історико-архітектурної спадщини м. Львова» Андрію Салюку та генеральному директорові ТзОВ «Техніка для бізнесу» Оресту Блажиєвському.

Loading...