Шахтарі обіцяють перекрити трасу Львів – Рава-Руська

Працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія» обіцяють 13 травня об 11:00 біля села Сопошин перекрити міжнародну трасу Львів – Рава-Руська. Усе через піврічну заборгованість по заробітній платі.

Про це заявила голова первинного осередку НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія» Ольга Шкоропад. За її словами, заборгованість із заробітної плати станом на 1 травня сягає майже 11 млн грн (без нарахувань).

«Нам не виплатили 30% заробленого у жовтні, а також повністю зарплату за листопад і грудень минулого року та січень, лютий і березень нинішнього», – наголосила Шкоропад, пише zaxid.net.

«А на всі свої звернення і листи ми отримуємо лише обіцянки розрахуватися з боргами та посилання на те, що у державних підприємств «Львіввугілля» і «Волиньвугілля» зараз економічні труднощі», – додала вона.

Очільник профспілки шахтарів розповіла, що через несплату за електроенергію підприємству постійно відключають електроживлення і воно зазнає великих збитків.

Шкоропад додала, якщо керівництво держави не виплатить їм заборговане, 13 травня об 11:00 шахтарі перекриють міжнародну трасу Львів – Рава-Руська.

Loading...