Російських спецназівців терміново вивозять з України

Військовослужбовці, які входять до складу 3-ї бригади спеціального призначення Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації, терміново залишають місто Брянка на Луганщині, де протягом тривалого часу квартирувались та виконували диверсійно-розвідувальні завдання на окупованій території сходу України.

Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу Збройних Сил України, пише УНН.

“Особовий склад з’єднання повертається до пункту постійної дислокації. Літак, який має передислокувати російських військовослужбовців, прибув на аеродром в Міллерово (Ростовська область РФ), звідки найближчим часом вирушить у Самару (РФ)”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що передислокація російських спецпризначенців розпочалася одразу, як тільки українська сторона продемонструвала усьому світові беззаперечний факт присутності російських військовослужбовців на сході України.

“Таким чином, Російська Федерація намагається приховати сам факт присутності своїх військовослужбовців на території Донецької та Луганської областей і їх участь у бойовий діях проти українських військових”, – зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, що 16 травня під час бойового зіткнення в районі міста Щастя військовослужбовці 92-ї окремої механізованої бригади затримали двох російських спецпризначенців зі складу диверсійно-розвідувальної групи ворога.

Водночас у Міноборони Росії відхрестилися від затриманих СБУ спецназівців РФ. «Ми проінформовані про затримання в Луганській області нібито двох російських військовослужбовців. Захоплені СБУ в Луганській області громадяни Росії Олександр Александров і Євген Єрофєєв на момент свого затримання 17 травня не були діючими військовослужбовцями Збройних сил Росії», — зазначив офіційний представник Міністерства оборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков.

Loading...