Міноборони просить ще 7,7 мільярда

Міністерство оборони України звернулося до Кабінету міністрів щодо виділення додаткового фінансування у 2015 році на суму 7,7 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“У зв’язку із зростанням чисельності особового складу Збройних сил України  після прийняття Закону України “Про чисельність Збройних Сил України”, проведенням заходів часткової мобілізації, у 2015 році Міністерству оборони України для задоволення невідкладних потреб додатково необхідно 7,7 млрд грн”,  – зазначили у міністерстві, пише Укрінформ.

З цієї суми 3,9 млрд грн просять на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям, 1,8 мільярда – на речове забезпечення бійців, 1,3 мільярда – на харчування особового складу. Крім того, ще 432,5 млн грн необхідно на виплату грошової допомоги сім’ям загиблих та пораненим військовослужбовцям,  які брали участь в АТО, 181,8 млн грн – для облаштування навчальних центрів, полігонів, польових таборів і блокпостів, а також 120 млн грн – на виплату грошової компенсації за піднайом житлових приміщень військовослужбовцями.

Loading...