Львочкіна і Клюєва викликали на допит

МВС викликає нардепів Сергія Льовочкіна та Сергія Клюєва на допит у справі про вбивство їхнього колишнього соратника Олега Калашнікова. Про це повідомляє прес-служба МВС.

“У рамках розслідування кримінального провадження за фактом умисного вбивства екс-нардепа Олега Калашнікова у слідчих Головного слідчого управління МВС України виникла необхідність допитати як свідків Льовочкіна С.В. та Клюєва С.П. Метою процесуальної дії є встановлення обставин знайомства загиблого О.Калашнікова з С.Льовочкіним та С.Клюєвим. Крім того, слідчі з’ясовуватимуть їхні взаємовідносини, коло спілкування, наявність можливих боргових зобов’язань, конфліктних ситуацій, погроз, спільних проектів, у тому числі – пов’язаних із Партією регіонів та передвиборчою компанією”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, колишній депутат від Партії регіонів Олег Калашніков був убитий увечері 15 квітня в Києві. Начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України Василь Вовк заявив, що у цьому вбивстві, як і в інших вбивствах та самогубствах регіоналів, що сталися останнім часом, є “економічна складова”.

Loading...