Консул Росії зник після візиту до ГРУшників

Український правозахисник Костянтин Кравчук, який представляє інтереси російського ГРУшника Олександра Александрова, не може зв’язатись із завідувачем консульського відділу посольства Росії в Україні Олексієм Грубим.

Про це адвокат розповів ТСН.

За словами Кравчука, у період з 19 до 26 травня Грубий телефонував захисникові по кілька разів на день, однак після зустрічі з заарештованими росіянами у госпіталі, на дзвінки адвоката не відповідає.

Правозахиснику необхідно поспілкуватись з російським дипломатом, аби дізнатись офіційну позицію російської Федерації та визначити стратегію подальшого захисту Александрова.

Олександр Александров і далі перебуватиме у київському військовому шпиталі протягом всього попереднього терміну арешту – до 19 липня, адже йому ще повинні зробити три операції. Військовий не встає з ліжка, тож навряд чи його можна буде виписати з госпіталю найближчим часом.

Адвокат Кравчук також намагався зв’язатись з дружиною свого підзахисного, але та не відповідає на дзвінки.

Як відомо, російська сторона не надала своїм громадянам адвокатів, тож їх захищають українські. Зокрема, Костянтин Кравчук представляє Регіональний центр безоплатної вторинної допомоги міністерства юстиції України. Нагадаємо, Александров, на відміну від Євгена Єрофєєва, не оскаржуватиме в суді рішення про свій арешт.

Loading...