Кадиров вивів чеченців з Донбасу

Лідер Чечні Рамзан Кадиров після конфліктів з керівництвом ДНР вивів своїх найманців зі Сходу України. Про це в ефірі телепрограми “Теперішній час”, яку спільно випускають “Радіо Свобода” і “Голос Америки”, розповів чеченський політик у вигнанні Ахмед Закаєв.

“За тією інформацією, якою ми володіємо, це (вивід чеченців, – ред.) сталося кілька місяців тому, ще в розпал військових подій, які відбувалися в аеропорту під Донецьком. Чеченський підрозділ захопив одне з приміщень цього аеропорту. У підвалі вони опинилися в оточенні. Українські силовики зробили пропозицію обміняти їх на військовополонених. Чеченці, які були поза аеропорту, звернулися до Захарченка піти на цей обмін, той відмовив. В остаточному підсумку люди, які опинилися в оточенні, були знищені. Понад сорок осіб були доставлені в Чечню”, – розповів Закаєв.

Ще один випадок із нічного клубу, де мало місце зіткнення між людьми Захарченка та чеченцями. Після того, як одного чеченця вбили, було ухвалене рішення про виведення всіх чеченців із Донбасу.

Ви знаєте, що після вбивства (російського опозиціонера Бориса – ред.) Нємцова у Москві, першим, хто звинуватив Кадирова у цьому злочині, був якраз Захарченко. Якщо їхні стосунки з Захарченком не склалися, я абсолютно впевнений, що жодних підрозділів з Чечні (або тих, які асоціюють себе з Кадировим) там вже не буде», – сказав Закаєв.

Loading...