Генпрокуратура заарештувала рахунки екс-нардепа Іванющенка

Генеральна прокуратура наклала арешт на рахунки в українських банках і автопарк, які належали колишньому народному депутату від фракції Партії регіонів Юрію Іванющенку. Про це сказано у відповіді заступника Генерального прокурора Юрія Столярчука на запит нардепа Сергія Лещенка.

“У ході досудового розслідування накладено арешти на рахунки Юрія Іванющенка в банківських установах України та на належні йому транспортні засоби. Також з метою накладення арешту на кошти, що перебувають за кордоном у банківських установах і належать Іванющенкові і членам його сім’ї, в компетентні органи Латвійської республіки , Монако та Швейцарії направлені запити про міжнародно-правову допомогу, які зараз перебувають на виконанні”, – йдеться в документі, пише Кореспондент.

Нагадаємо, наприкінці січня Іванющенко був оголошений у розшук МВС.

Іванющенко родом з Єнакієвого. Був депутатом Верховної Ради 6 і 7 скликань, членом фракції Партії регіонів, членом Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Був партнером четвертого Президента України Віктора Януковича.

Loading...