«Дніпро» програв «Севільї» у фіналі Ліги Європи

«Дніпро» поступився іспанській «Севільї» у фіналі Ліги Європи УЄФА з бойовим “кубковим” рахунком – 2:3. Чи є у нас нині привід для суму й поганого настрою?

Можна, звичайно, зрозуміти форварда дніпрян Селезньова, який після гри сказав, що цим фіналом команда “перекреслила попередні вдалі матчі”. Ні, Євгене, не перекреслила! Твої голи у ворота “Наполі”, феєрічні перемоги “Дніпра” на полях Європи, без перебільшення, звеличили Україну, надали їй наснаги. Це наче ковток свіжого повітря у нелегкі часи агресії та непевності у найближчому майбутньому, пише Укрінформ.

А як беззавітно переживали за свій клуб, за Україну на варшавському “Національному” наші уболівальники! Освистувати команду їм навіть не могло й на думку спасти. “Дніпро, Дніпро!” і “Слава Україні!” – скандував стадіон протягом усього матчу. І наші хлопці билися за кожен м’яч. Для перемоги, за великим рахунком,  їм, мабуть, не вистачило концентрації, а моментами – просто фарту.

Не будемо й забувати, хто грав проти дніпрян. “Севілья” – команда супердосвідчена, переможець минулорічної Ліги Європи. На нашу думку, головним фактором її перемоги став величезний турнірний, а конкретніше – саме єврокубковий досвід. Безперечно, тренер “цирюльників” Унай Емері добре вивчив двобій “Дніпра” з “Наполі” і той факт, що італійцям було складно долати “точечні” редути українців у центральній зоні. Севільці вирішили це питання дальніми закиданнями м’яча через володіння Ротаня та Канкави. Крім того, “коуч” іспанців сповна використав диригентські навички аргентинця Евера Банеги, який “вимкнув” дніпропетровський пресинг. Можна вважати несподіванкою й появу у стартовому складі Реєса. “Дніпро” зіграв у своєму стилі. І перемогти міг. От якби не помилки у центрі захисту, де наш 190-сантиметровий бразилець Дуглас ідеально діяв на попередніх стадіях, але не у фіналі…

Словом, визнаємо, що ця поразка була не з тих, коли хочеться забитися від сорому у куток. Це – маленький камінчик у фундамент великих перемог дніпрян у майбутньому, будемо сподіватися – не такому далекому. Віриться також, що вдалий виступ “Дніпра” підтримають й інші наші клуби. Українці довели, що навіть в умовах необ’явленої війни та окупації частини території вони “запрограмовані” на успіхи, вони талановиті та горді. Мабуть це поки що не дуже зрозуміли деякі спорткоментатори із сусідньої східної країни. Один з них дуже зло пожартував з приводу того, що українці вийшли у фінал Ліги Європи, мовляв, тепер цей турнір треба “закрывать”. Іншій, із московських “знатоків”, виправдовуючи першого, не втримався і зневажливо відізвався про уболівальників “Дніпра”. Підозрюємо, що фани їхніх “любимых клубов” усі в боа, ломпасах та білих рукавичках і постійно перечитують до обіду Жана-Поля Сартра… Мабуть, нам на ці “заяви” треба відповідати перемогами і регулярними виходами до наступних єврокубкових фіналів.

Що ж, у таких фіналах, де побував “Дніпро”, виковуються великі перемоги. Тим паче, що грала наше команда гідно, і сам матч можна занести до її активу. Це визнають навіть суперники. Тренер “Севільї” після поєдинку сказав, що “Дніпро” показав “фантастичну гру”. До цих слів вже нічого додати, хочеться лише під ними підписатися. Тому й поява на прес-конференції тренера дніпрян Мирона Маркевича супроводжувалася бурхливими оплесками. Це були оплески дніпрянам від усієї України.

Все про:
Loading...