Бойовики утримують в полоні понад 400  українців

Понад 400 громадян України залишаються у полоні незаконних формувань “ДНР/ЛНР”, і ще більше 30 українців ув’язнені в РФ. Про це президент Петро Порошенко розповів 13 травня під час зустрічі у Берліні з німецьким канцлером Ангелою Меркель. Він також констатував відсутність повного припинення бойових дій на Донбасі.

“Україна кожен день втрачає найкращих своїх синів, не може дочекатися звільнення з полону заручників, і сьогодні більше 400 заручників перебувають в нелюдських умовах в полоні бойовиків”, – наголосив Петро Порошенко.

“За словами президента, більше 30 українців сьогодні знаходиться за ґратами у Російській Федерації. Президент наголосив на необхідності звільнення всіх заручників, включно з Надією Савченко, Героєм України, депутатом українського парламенту, членом Парламентської асамблеї Ради Європи”, – цитує президента його прес-служба.

Він додав, що Україна також наполягає на безумовному виконанні пункту Мінських угод про відведення важкої техніки та артилерії від лінії розмежування на Донбасі, про демілітаризацію Широкиного, Донецького аеропорту і на розміщенні у десяти пунктах, де йдуть найбільш запеклі протистояння, постійно діючих постів ОБСЄ.

Loading...