“Барселона” вийшла у фінал Ліги Чемпіонів

Іспанська “Барселона” хоча й програла мюнхенській “Баварії” у матчі-відповіді у Німеччині, але за сумою двох ігор впевнено вийшла у фінал найпрестижнішого у Європі клубного футбольного турніру – Ліги Чемпіонів.

Матч у вівторок завершився із рахунком 3:2. Голи у німців забили Бенатія, Левандовськи та Мюллер, а серед каталонців двічі відзначився бразильський форвард Неймар, пише BBC.

Бенетія забив перший гол вже на сьомій хвилині першого тайму, що додало певної інтриги поєдинку, адже іспанці після перемоги в Барселоні із рахунком 3:0 були справжніми фаворитами.

Втім всі надії зруйнував через вісім хвилин Неймар забивши перший гол у ворота голкіпера “Баварії” та збірної Німеччини Нойєра. Другий гол Неймар забив на тридцятій хвилині гри.

Після розгромної поразки у Барселоні у німців було дуже важке завдання

Німці у другому таймі змогли забити ще два голи, але цього жодним чином не було достатньо, адже за сумою двох матчів каталонці перемогли із розгромним рахунком 5:3.

Тепер іспанці чекають на свого суперника у фіналі. Сьогодні о 21:45 у матчі “Реал” – “Ювентус” і визначиться суперник “Барселони”, яка до фіналу Ліги чемпіонів не потрапляла ще з 2011 року.

Якщо “Реалові” вдасться виграти на своєму полі, то це буде черговий іспанський фінал Ліги чемпіонів. Минулого року мадридський “Реал” переміг “Атлетіко” із рахунком 4:1.

Минулого тижня “Реал” поступився італійцям із рахунком 1:2, але все ж таки спромігся на один гол на чужому полі, який дає великі шанси на перемогу у цьому півфіналі.