Бандити «ЛНР-ДНР» вбивають і грабують російських солдатів

У населених пунктах, контрольованих «ЛНР» і «ДНР», почастішали випадки нападів з боку представників місцевого криміналітету на російських найманців і військовослужбовців. Про це у Фейсбук пише керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Він уточнив, що йдеться про росіян, які отримують істотну грошову винагороду за участь у бойових діях на Донбасі, пише Укрінформ.

«Зокрема, в Луганську зафіксовано випадок збройного нападу і грабежу відносно російського найманця (останній отримав множинні ножові поранення). Також місцеві «правоохоронці» розслідують факт нападу і пограбування російського офіцера, на якого напали невідомі, побили і відібрали «зарплату за 2 місяці», – пише Тимчук.

Як повідомлялося, в Харцизьку і Торезі фіксуються групи озброєних російських найманців зі складу «розформованих» або зачищених «підрозділів», яких ніхто вже не контролює. Дані бойовики збиваються в банди, що займаються мародерством.

У Луганську представники російського командування неодноразово висловлювали «командуванню» місцевих терористів претензії щодо «нецільового використання моторесурсу переданої бойової техніки».

Loading...