Євросоюз у березні обговорить санкції проти Росії

Європейський Союз у березні 2015 року вивчить питання про нові кроки санкцій щодо Росії, повідомив голова Європейської ради Дональд Туск.


“У березні пройдуть чергові дискусії щодо санкцій… У березні ми вирішимо, що слід робити в майбутньому”, – сказав він, виступаючи в Європарламенті.

Як Туск нагадав, що глави держав і урядів ЄС домовилися на своєму саміті в грудні 2014 року не змінювати курс союзу в тому, що стосується відносин з Росією та Україною, пише ZN,UA.

“Поки ми продовжимо підтримувати Україну і її уряд. Ми надамо їй фінансову підтримку. Чим більше ми будемо допомагати новій Україні, тим більше гарантуємо наше власне майбутнє”, – сказав глава Євроради.

Саме тому, за його словами, минулого тижня обговорювалося збільшення фінансової допомоги Україні. Європейська комісія запропонувала виділити їй 1,8 млрд євро. Разом з тим глави держав і урядів оголосили, що хочуть збільшити гуманітарну допомогу Україні, зазначив голова Європейської Ради.

“Українці повинні знати, що Європа з ними”, – заявив Туск.

Рада ЄС 17 березня 2014 року ввела перший пакет санкцій щодо Росії. Практично всі інші раунди санкцій були доповненням до цього рішення. Потім, на початку вересня, Рада ЄС одноголосно прийняла рішення продовжити термін дії пакету заходів до 15 березня.

Loading...