Великобританія і США домовилися продовжувати тиснути на Росію

Президент США Барак Обама і прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявили, що тверді у своїй рішучості протистояти агресії Росії в Україні. Свою позицію вони виклали в статті під назвою «Ми не дозволимо, щоб на голос свободи надягли намордник», опублікованій в газеті The Times.

Лідери двох держав зобов’язалися підтримувати дипломатичний тиск на Росію. “Якщо ми дозволимо, щоб такі фундаментальні порушення міжнародного права залишалися безкарними, ми всі постраждаємо від нестабільності, яка стане наслідком цього”, – підкреслили Обама і Кемерон, пише Кореспондент.

За їхніми словами, у протидії політиці Росії була вироблена “сильна і солідарна реакція”. Захід “послав недвозначний сигнал, що міжнародне співтовариство не стоятиме осторонь, дивлячись, як Росія намагається дестабілізувати Україну”, – пишуть лідери США і Великобританії.

Крім того, вони торкнулися проблеми ісламського екстремізму у світлі терористичних атак у Франції. Лідери пообіцяли виступити єдиним фронтом проти загрози, яка походить від радикалів і їхньої “збоченої ідеології”.

На думку Обами і Кемерона, теракти в Парижі, що відбулися минулого тижня, не заткнуть рота свободі слова.

Зазначимо, це вже не перша спільна стаття Обами і Кемерона на підтримку України. На початку вересня вони також написали в газеті The Times. Тоді в статті також говорилося про намір забезпечити постійну присутність своїх військ у Східній Європі.

Loading...