УЄФА не буде фінансувати чемпіонат Криму

Перший заступник голови республіканської федерації футболу Криму (РФФК) Олександр Малиневський заявив, що УЄФА не фінансуватиме внутрішній чемпіонат Криму, передає ТАСС.


«УЄФА до кримського чемпіонату з точки зору фінансів відношення мати не буде. Союз допомагатиме лише розвитку дитячо-юнацького футболу. Професійної лігою Криму будуть займатися Міністерство спорту Росії і РФФК», – повідомив Малиневський.

Футбольний функціонер зазначив, що до цього часу УЄФА не мала безпосереднього контакту із Федерацією футболу Криму.

«Спілкування з УЄФА було тільки на рівні Міністерства спорту Росії. Нещодавно було засідання виконкому УЄФА, на якому повинні були обговорити питання фінансування дитячо-юнацького футболу Криму. Однак ми досі не отримали жодної інформації щодо цього питання», – сказав представник РФФК.

Нагадаємо, у січні 2015 року Російський футбольний союз виключив кримські клуби із чемпіонату Росії, оскільки раніше УЄФА заборонила командам із Криму виступати у російській першості. Також УЄФА визнала Крим спеціальною територією, на якій розвитком футболу і фінансуванням футбольних проектів займатиметься лише УЄФА.

Все про:
Loading...