Усі нинішні співробітники ДАІ будуть звільнені, – МВС


У результаті реформи Державтоінспекції, всі нинішні співробітники ДАІ будуть звільнені. Про це заявила перший заступник глави Міністерства внутрішніх справ України Ека Згуладзе 19 січня на брифінгу, передає РБК-Україна.

“Буде повністю реорганізована ДАІ, і на її базі буде створена патрульна служба з більш широкими повноваженнями”, – заявила Згуладзе.

За її словами, усі співробітники ДАІ будуть звільнені, і буде оголошено відкритий конкурс, в якому зможуть взяти участь всі бажаючі. Заявки на участь у конкурсі будуть прийматися до 6 лютого, навчання розпочнеться в перший тиждень березня, час навчання складе приблизно 3 місяці. Для учнів також передбачена стипендія в середньому 2 тис. грн.

“Вони будуть вчитися приблизно 3 місяці, але вони будуть вчитися більше, ніж 400 годин. Навчання буде проходити з 9:00 до 17:00. Багато хто не зможуть закінчити тренінг-центр. В патрульній службі Києва будуть працювати близько 2 тис. співробітників. Усі, хто буде вчитися, будуть отримувати стипендії. У середньому стипендія – 2 тис. грн”, – заявила Згуладзе.

Нагадаємо, реформування МВС розпочнеться з об’єднання ДАІ і ППС.

Loading...