Українські силовики затримали мера Дебальцеве

Міністерство внутрішніх справ України спільно зі Службою безпеки України 23 січня затримали в Світлодарську Донецької області міського голову Дебальцеве Володимира Проценка.

Проценко переховувався від правоохоронців з липня 2014 року, пише ZN,UA.

“Раніше його дружина заявила, що він викрадений невідомими особами, і за її заявою було порушено кримінальну виробництво за ст. 146 КК України. Однак правоохоронним органам було відомо, що він безпосередньо організовував проведення референдуму про створення “ДНР”, брав участь у створенні так званої Дебальцевської народної дружини, організовував блокпости сепаратистів”, – написав глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

За словами глави МВС, після визволення Дебальцеве від бандитів “ДНР” мер Проценко зник, імітуючи своє викрадення. Кілька днів тому він з’явився в Дебальцево і заявив, що він міський голова і приступає до виконання своїх службових обов’язків.

“22 січня Проценко зробив спробу дестабілізувати роботу державних установ міста, посіяти паніку серед жителів, заявивши, що місто оточене”, – зазначив Аваков.

У Генштабі повідомляли, що найбільш запеклі бої йдуть в районі Дебальцеве.

Loading...