У Львові урочисто відзначили річницю народження Бандери

1 січня у Львові декілька сотень людей зібрались біля пам’ятника Степанові Бандері, аби вшанувати його пам’ять.

Голова Львівського крайового братства ОУН УПА Олесь Гуменюк, присутній на віче, переконаний, що Бандера – це вже символ, який завоював всесвітнє визнання.

«Ми сьогодні маємо «бандерівців» – усіх українців, руських «бандерівців» маємо, інших націй бандерівців маємо по цілому світі», – з гордістю каже ветеран УПА, пише Вголос.

У своєму зверненні до громади промовці наголошували на важливості особи Бандери в історії України та його значенні й ролі в боротьбі за незалежність держави, а також на нових випробуваннях, які постали перед українською державою.

“Коли минулого року ми тут збирались, ми вшановували пам’ять всіх наших героїв, які загинули в ХХ столітті. За цей рік пройшла епоха. Ми з вами повинні робити і ту роботу, яку б тут мали робити хлопці, що загинули. Ми дуже красиво вміємо говорити патріотичні промови, ми вміємо закликати до любові України. Сьогодні нам потрібна важка праця. Треба поборювати гідру корупції, яка сплела Україну. Нам сьогодні треба шукати мудрих людей і делегувати їх у владу. Я дуже великий оптиміст. Але прекрасно розумію, що цей рік – це рік дуже великих випробувань. Я переконаний, що ми їх пройдемо. Умова одна – це наша єдність. Всі разом, одною сильною громадою, одною сильною країною. Коли ми разом, ворог це відчуває і відступає. Бо силу нашого народу побороти не можливо”, – зазначив звертаючись до громади міський голова Львова Андрій Садовий, інформує УНІАН.

Loading...