У аеропорту Донецька вісім бійців потрапили в полон

У Донецькому аеропорту 8 українських військових потрапили в полон. Про це повідомив радник президента, помічник міністра оборони Юрій Бірюков.

“Сьогодні вранці кілька десятків бійців ВДВ пішли на допомогу своїм, у Донецькому аеропорту. Густий туман, видимість була близько 20-30 метрів”, – повідомив він, пише Українська правда.

“Це складно пояснити цивільним, що не були жодного разу на передку – але такий туман смертельний для психіки й для людей. Особливо коли ти намагаєшся максимально непомітно наблизитися, коли ти розумієш, що в будь-яку секунду тебе можуть убити. Нерви здають, швидко”, – написав він.

“Але в ДАП ситуація ще гірша – пересуватися потрібно було по плоскому бетонному столу, без єдиного орієнтира. І вони промахнулися, промахнулися на 800 метрів, взяли трохи лівіше. І потрапили прямо в місце концентрації бойовиків. Був бій. Були загиблі. І 8 людей потрапили в полон”, – повідомив Бірюков. “Напевно офіційно це ще не озвучили, але навряд чи хтось зараз це буде заперечувати – є прізвища, є документи”, – додав він.

Loading...