Терористи ведуть вогонь по всій лінії розмежування: карта АТО

Ситуація в зоні АТО продовжує загострюватися. За минулу добу терористи обстріляли сили АТО і мирні населені пункти 99 разів.

Зокрема, з мінометів, гранатометів і артилерії бандити обстріляли Макарове, Сокільники, Красногорівку, Тоненьке, Троїцьке, Попасну, Чермалик та Талаківку. Три рази бандити вели вогонь по Кримському, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

Від обстрілів з Градів постраждали населені пункти Щастя, Трьохізбенка, Станиця Луганська, Нижнє, Тоненьке, Талаківка, Піски і Кіровське.

Станом на 11:30 ситуація в Донецькому аеропорту контрольована українською армією. За даними українських військових, на території аеропорту триває зачистка, бойовики несуть істотні втрати в живій силі і техніці.

Також наголошується, що артилерія сил АТО відкриває вогонь виключно по позиціях бойовиків, скупченню їх військової і живої сили, а українські військові дотримуються умов Мінського протоколу і не ведуть активних дій за межами лінії розмежування.

Тим часом обстріли проросійських терористів, які з новою силою відновилися в Горлівці Донецької області на минулих вихідних, забрали життя трьох городян. Ще 17 мирних жителів отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Loading...