Столтенберг: «Натівський легіон» в Україні – це нонсенс

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг назвав неправдивою заяву президента Російської Федерації Володимира Путіна про те, що на боці української армії воює “натівський легіон”, і заявив, що на території України воюють Збройні сили РФ.

“Заява Путіна про те, що в Україні воює “легіон НАТО”, – це нонсенс. Немає ніякого натовського легіону”, – сказав він на брифінгу в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі в понеділок, пише Інтерфас.

“На території України воюють російські Збройні сили, і проблема саме в тому, що є російські Збройні сили в Україні, і Росія підтримує сепаратистів озброєнням”, – додав генсек НАТО.

Нагадаємо, що 26 січня Володимир Путін під час спілкування зі студентами Національного мінерально-сировинного університету “Горний” в Санкт-Петербурзі сказав, що в Україні воює “натівський легіон”, який має намір досягти геополітичних цілей стримування Росії.

“Ми часто говоримо: українська армія, українська армія. Насправді хто там воює? Там дійсно частково офіційні підрозділи збройних сил, але значною мірою це так звані “добровольчі націоналістичні батальйони”, – сказав Путін.

“По суті, це вже не армія, це іноземний легіон, в даному випадку іноземний натівський легіон, який, звичайно, не переслідує цілей національних інтересів України”, – припустив Володимир Путін.

Loading...