Ситуація в зоні АТО залишається вкрай напруженою

Cитуація в зоні АТО залишається вкрай напруженою. Про це повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як зазначається у повідомленні, терористи продовжують обстрілювати позиції сил АТО та населені пункти. Зокрема, на Дебальцівському напрямку, з артилерії та мінометів злочинці вкотре обстріляли Попасну, Чернухіне, Рідкодуб, Міус, Санжарівку, Катеринівку, Луганське, Миронівський, Лозове. П’ять разів вогонь вівся по Дебальцевому. Вогнем самохідних артилерійських установок та реактивних систем залпового вогню бандити завдавали ударів по Дебальцевому, Світлодарську, Вуглегірську, Лозовому та Санжарівці. Противник атакував позиції сил АТО в районі населених пунктів Міус та Чорнухіно.

У той же час, на Луганському напрямку з танків та протитанкових керованих ракет терористи вели вогонь по позиціям сил АТО в районі Кримського та Щастя. Останній зазнав вогневого удару також з БМ-21 “Град”.

З мінометів та артилерії противника тричі було обстріляно Кримське, а також Гірське.

У районі Маріуполя з БМ-21 терористи вели вогонь по Гнутово, а з мінометів та артилерії обстріляли Орловське і Талаківку.

У районі Донецького аеропорту з мінометів терористи обстрілювали наші позиції неподалік населених пунктів Піски та Водяне. Останній населений пункт також був обстріляний з БМ-21 “Град”.

Також терористи не припиняють вести вогонь по населених пунктах, піддаючи загрозі життя мирних громадян. Так, “Градами” та артилерією злочинці обстріляли Красногорівку, Водяне та Піски.

Loading...