Силовики затримали бойовика, який готував теракт у Запоріжжі

Служба безпеки України затримала 6 січня бойовика “ДНР” на прізвисько “Король”, який готував теракти в Запоріжжі. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Правоохоронцями встановлено, що 35-річний бойовик, житель Запорізької області, добровільно вступив у незаконне збройне формування “Схід” у червні 2014 року, пише Кореспондент.net.

Йому видали зброю і відправили охороняти захоплену терористами адміністративну будівлю Донецька. Крім того, “Король” разом з іншими бойовиками здійснював збройні напади на мирне населення і українських військових на території Донецької області.

Після повернення додому “Король” за завданням “ДНР” почав підготовку до здійснення терактів і диверсій на об’єктах життєзабезпечення Запоріжжя із застосуванням зброї та вибухівки.

“Король” підшукував спільників, які мали спостерігати за українськими блокпостами і збирати дані про охорону об’єктів інфраструктури Запоріжжя.

Затриманий знаходиться під вартою.

Раніше СБУ затримала в Маріуполі одного з бойовиків, який після спеціальної підготовки у військовому таборі в Севастополі “отримав від представників російських спецслужб завдання організувати і здійснити в українських містах теракти проти мирного населення”.

Loading...