Сили АТО міцно утримують позиції на всій лінії фронту, – Порошенко

Українські військові знищили кілька танків сепаратистів у зоні АТО і утримують позиції на всій лінії фронту. Про це в ході наради з представниками силових відомств заявив президент Петро Порошенко, повідомляє прес-секретар глави держави Святослав Цеголко в Twitter.

“Сьогодні українці знищили низку танків супротивника. Ми міцно тримаємо позиції по всій лінії фронту”, – цитує слова Порошенка Цеголко, пише Кореспондент.

Крім того, президент заявив: “якщо ворог не хоче дотримуватися режиму припинення вогню, ми будемо давати йому по зубах”.

Порошенко також зазначив, що інтенсивність обстрілу в зоні АТО в десять разів перевищує ту, що була до початку активної фази бойових дій.

Захарченко обіцяє відсунути лінію фронту від Донецька

“По всій лінії фронту ми міцно тримаємо позиції, незважаючи на те, що інтенсивність обстрілу в десять разів перевищувала те, що було до початку інтенсивної фази бойових дій”, – сказав Порошенко.

Як повідомляв Корреспондент.net, у зв’язку прогнозами РНБО про можливий наступ сепаратистів, президент скликав засідання силовиків, щоб вирішити, як протистояти силам сепаратистів Донбасу.

Loading...